Kadın Trençkot Modelleri

 

Kadın Trençkot Modelleri

Havaların değiştiği zamanlarda trençkotlar yardımcı kıyafetlerdir. İsterseniz ana parça olarak isterseniz de bir aksesuar olarak kullanabilirsiniz. Hafif yapısı nedeniyle size taşımada zorluk yaşatmayacağı için her zaman yanınızda bir trençkot bulundurabilirsiniz. Üstelik ilgi çeken modeller oldukça farklı ve güzel tasarımlar tanımanıza da yardımcı olacaktır. Yeni sezonda hem genç hem de orta yaşa hitap eden birçok model olması seçebileceğiniz zengin bir katalog oluşmasını da sağlıyor.

Trençkot modelleri artık daha rahat kalıplarda hazırlandığı için her bedene göre model bulmak mümkün. Yeni sezonda hem spor görüntüsü hem de rahat kullanım alanı sağlaması nedeni ile belden büzgülü ya da kemerli modelleri tercih edebilirsiniz. Daha çok kruvaze olarak hazırlanan bu tarz trençkotlar her yaşa hitap eden modellerdir. Kadın trençkot modelleri için seçebileceğiniz renkler de zevklerinize hitap edecektir. İsterseniz açık ve pastel tonların yer aldığı mint, lila, krem gibi tonları kullanabilir isterseniz de lacivert, siyah, toprak gibi daha koyu tonları tercih edebilirsiniz. Özellikle sokak stilini yansıtan trençkot tasarımlarında hareketli detaylar kullanılmaya özen gösterilmiş. Kendi kumaşından kemerlerin, zımbalı modellerin ya da kapüşonlu tasarımların yer aldığı ürünler her kesimden insana hitap ediyor. Ayrıca modellerde her zaman çok uzun ve klasik boyları kullanmanız da gerekmiyor. Belde biten ya da bileklere kadar uzanan modelleri de bu sezonun yeni tasarımlarında görebiliyorsunuz.

Fiyat aralığı olarak da her bütçeye hitap eden modellerden bahsetmek mümkündür. Eğer çok sık kıyafet alışverişi yapıyorsanız seçeceğiniz modellerde çok yüksek fiyatlı ürünler kullanmayabilirsiniz. Uygun bütçelerde bulabileceğiniz kadın trençkot modelleri hem şık bir kombin için hem de stilinizi yansıtmak için ideal bir parça olacaktır. Trençkotunuzu isterseniz skinny jean kullanarak isterseniz de normal paça jeanler kullanarak kombinleyebilirsiniz. Tercih ettiğiniz kombinleri dengelemek için trençkota uygun kumaş dokularından yararlanabilirsiniz. Trençkotlarda yağmurluk kumaşı olarak da bilinen viskon ya da su geçirmez özellikli kumaşlar tercih ediliyor. Bu tarz kumaşlarda pamuklu ve mat renkli kumaşları kullanabilir, tam tersi pamuklu bir trençkotta daha canlı ve hareketli kumaşa sahip kıyafetlerden yararlanabilirsiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir