Evde İnternetten Para Kazanma Yöntemleri

Ocak ayından itibaren tüm dünyayı etkisi altına alan coronavirüs sebebiyle bugün pek çok ülkede sokağa çıkma yasakları var. Ülkemizde ise eğitime ara verilirken pek çok şirket evden çalışıyor. Bu dönemde evde kalarak kendimizi ve sevdiklerimizi virüsten korurken sanal ortamda para kazanmak isterimsiniz? bu yazımızda sosyal kal olarak internet üzerinden para kazanabileceğimiz yöntemleri sizlere sunduk

1-LİNK KISALT PARA KAZAN
Link kısalt para kazan ya da link kısaltarak zengin olun tarzında bir çok reklam ile karşılaşmışsınızdır. Öncelikle size bunun doğruluk payını anlatayım. Link kısaltarak para kazanmak evet doğrudur. Ancak link kısaltıp ayda 10 bin TL gibi bir rakam kazanmayı beklemeyin. Link kısaltma siteleri ile ayda en fazla kazanabileceğiniz rakam 1000 TL ile 2000 TL arasıdır. Bu işi daha önce yapmış veya yapmamış olmanız bir şey fark ettirmiyor. Ya da herhangi bir tecrübeye ihtiyacınız yok. Önemli olan bu işin mantığını ve ne olduğunu anlamanız. Bu makalede bahsettiğim yöntemleri denerseniz Link kısaltarak hem telefondan hem de bilgisayar üzerinden aylık 2000 TL’ye kadar para kazanabilirsiniz.


2-ANKET DOLDUR PARA KAZAN

1- Hazırlıklı olun. Araştırmacılar belli tipteki insanları seçerler ve her anket için uygun olmayabilirsiniz. ( corona nedeniyle belli bir süre evde kalmak zorundayız bizde anket doldurup para kazanacağız )
2- Anketleri doldurun. Anket firmalarının çoğu kayıt aşamasında eleyici anketler yaparlar.
  • Gerçekten de ilk adım oldukça önemlidir. Anket firmalarının yaptığı eleyici anketleri doldururken biraz daha zaman ayırın çünkü bu anketler sayesinde araştırma firmaları demografik özelliklerinizle ilgili daha çok bilgi sahibi olurlar ve size daha fazla anket gönderirler.
  • Unutmayın size sadece demografik özelliklerinizle uyumlu anketler gönderilir. İşte bu nedenle daha hızlı olmak adına bilgilerinizde boşluklar bırakırsanız anket alma şansınız daha az olur.
3- Sık sık kontrol edin! Hem internet sitesini hem de e-postanızı belli aralıklarla kontrol edin. Bazı firmalar diğerlerine göre daha çok anket gönderir ve siz de bu fırsatları kaçırmak istemesiniz.
  • Bireysel anket siteleri size bir ay içerisinde sadece iki tane anket gönderebilir. Ne kadar çok firmaya kayıt olursanız o kadar çok anket alırsınız.
  • E-postanızı anketler için düzenleyin. Gelen bütün anket e-postaları bayraklı olsun, e-postanıza geldiğinde uyarı versin ve listenin en üstünde yer alsın. Dikkatinizi çekmesine yardımcı olacak her şeyi yapın.
4- En iyi anketleri seçin ve tamamlayın. Anketler almaya başladıkça daha seçici olacaksınız ve vaktinizi ayırmanız gereken en iyi anketleri seçer hale geleceksiniz. Diğer taraftan zaman probleminiz yoksa hepsini doldurabilirsiniz. İstemediğiniz hiçbir anketi doldurmak zorunda değilsiniz.

Evde İnternetten Para Kazanma Yöntemleri” için 4 yorum

  1. Söylediğiniz yöntemler birazcık eski de olsa ben biraz ekleme yapmak istiyorum. Eğer güçlü bir internet ve bilgisayar altyapıları varsa bu durumda btc mining de yapılabilir. Belki ekran kartını 6 ay içerisinde tamamen çökmesine sebep olur ama zaten btc fiyatları mâlum. Blog yazarak da para kazanılması mümkün bu arada.

    1. Çok Teşekkür derim detaylı bilgilendirmediniz den dolayı çok faydalanacağı düşünmekteyim.

  2. Link kısaltma ile çevremde çok ciddi para kazanan arkadaşlarım var. Özellikle telegram aracılığıyla iyi paralar kazanılıyor. Teşekkürler faydalı makale olmuş.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir