Hırka Modelleri

 

Hırka Modelleri

Kadınların hayatında olmazsa olmaz parçalardan bir tanesi olan hırka modelleri neredeyse her gün kullanılan parçalardan bir tanesidir. Hırkalar o kadar çok hayatımıza dahil oldu ki artık dış giyimin vazgeçilmez parçalarından biri haline geldi. Dolabınızda ana parçalardan bir tanesi olarak da kullanabileceğiniz hırkalar hem kombin yaparken size yardımcı olacağı için hem de her duruma uyacağı için son derece önemlidir. Özellikle bahar aylarında hırka modeli tercih etmek ağır montlardan kurtulmanıza, her türlü hava koşullarına uyum sağlamanıza yardımcı olacaktır. Kolay, rahat hem de şık olmak için siz de kendinize uygun bir modeli seçebilirsiniz.

Hırka seçimi yaparken biraz zorlanabilirsiniz çünkü hırka modelleri artık birçok farklı tasarım içeriyor. Uzun hırka modelleri, asimetrik kesim hırkalar, kısa hırkalar, desenli hırkalar, düz renkli hırkalar, örgü hırkalar, penye hırkalar gibi birçok modelden bahsedilebilir. Seçeceğiniz modeli tamamen zevklerinize göre tercih edebilir tarzınızı yansıtabilirsiniz. Kış aylarında daha çok örgü hırka modelleri tercih ediliyor. Kalın ve yumuşak dokusu size hem sıcak tutacak hem de rahat ettirecektir. Üşümeyi sevmeyenler için özellikle bu tarz modeller vazgeçilmezdir. Özellikle bu tarz modelleri seçtiğinizde triko modasına da uyum sağlamış olursunuz. Eğer daha hafif ve pamuklu kıyafetler kullanmayı seviyorsanız penye hırkaları tercih edebilirsiniz. Penye hırka modelleri de şık görüntüsünün yanı sıra spor ve enerjik bir görüntü oluşturmanıza yardımcı olacaktır.

Hırkanızı günlük yaşamınızda ve iş hayatınızda daha şık hale getirmek isterseniz ufak dokunuşlar yapabilirsiniz. Mesela uzun hırka modellerini sade bir kemerle süsleyerek hareket katabilirsiniz. Özellikle kısa boylu kadınlar için uzun hırkaları kemer ile kullanmak daha doğru kombin yapmalarına yardımcı olur. Kadın hırka modelleri için tercih ettiğiniz uzun hırkaları dar paça kotlarla kullanarak günlük yaşamınızda rahatlıkla kombinleyebilirsiniz. İş hayatına uygun bir kıyafet olmasını isterseniz kumaş pantolonlar, topuklu ayakkabılar ile kombin yaparak kullanabilirsiniz. Hırka modelleri fiyat aralığı itibariyle de istediğiniz tarzda bir model bulmanıza yardımcı olacaktır. Çünkü bu tarz kıyafetler de her bütçeye uygun seçenekler olması her kadının dolabında bir tane hırka bulunmasına yardımcı oluyor.

 

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir